نحوه ساخت و طراحی گلخانه هوشمند


گلخانه هوشمند ، چه گلخانه ای است ؟

گلخانه ای که در آن بتوان  یکی از فاکتور های دما ورطوبت را کنترل کند، گلخانه هوشمند می باشد .
در گلخانه هوشمند که یک گلخانه مدرن به حساب می آید ، تمامی مراحل آبیاری ، کنترل دما و رطوبت محیط گلخانه و... به صورت اتوماتیک انجام می گیرد .
داشتن یک مغز مهمترین بخش یک گلخانه است ، مغزی که بتوان با آن گلخانه را به طور کامل تحت کنترل قرار داد .
می توان از یک سرور مرکزی استفاده کرد ، به طوری که این سرور به شما این اجازه را می دهد که تمامی تنظیمات گلخانه را انجام دهید ، از وضعیت فعلی گلخانه با خبر شوید ،
و از همه مهمتر این قابلیت را داشته باشد که تمامی سنسورها و تجهیزات گلخانه را به صورت یکجا مدیریت کنید. همچنین دارای برنامه موبایل به همراه سرور باشد .
تمامی تجهیزات برقی و مکانیکی گلخانه به این سیستم وصل می شود و از طریق نرم افزار مخصوص آن تنظیمات اولیه انجام می گیرد . پس از آن تمامی امور گلخانه به صورت خودکار انجام خواهد شد کنترل اینترنتی و موبایل نیز همراه این سیستم به شما ارائه خواهد شد.

کمپانی تک فریم کنترل راحت تر گلخانه ، کنترل دما ، رطوبت به صورت کاملا دقیق ، برنامه ریزی تایمرهای پیشرفته ، کنترل از راه دور ، آب یاری بهینه ، سم پاشی و تغذیه و تمامی موارد مورد نیاز شما را به بهترین شکل فراهم می کند .
شما میتوانید به تعداد دلخواه تایمر در این سیستم تعریف کنید. برنامه ریزی دقیق این سیستم که توسط متخصصین تک فریم ارائه می شود ، به شما امکانات فراوانی میدهد، به عنوان مثال شما میتوانید بگویید که روزهای فرد مقداری ویتامین به گیاهان داده شود، شنبه ها سم پاشی شود. حتی مدت زمان سم پاشی را هم می توانید تعریف کنید.  گزارشات کارهای انجام شده نیز برای شما نمایش داده میشود.

وقت را هدر ندهید و هرچه زودتر برای ساخت و طراحی گلخانه هوشمند با ما تماس بگیرید .
هدف ما جلب رضایت و خدمت به شماست.

نحوه ساخت و طراحی گلخانه هوشمند


دلیل ساخت گلخانه ؟

برای تغییر محیط اطراف گیاهان و بهبود شرایط رشد آن ها می توان به گلخانه روی آورد.
معمولا گلخانه ها در موارد متفاوتی قابل استفاده می باشند .برخی از آن ها برای عملیات سالیانه مورد استفاده قرار می گیرند ، بعضی فقط برای پرورش گیاهان فصلی مثل بهار و پاییز خواهند بود .همچنین بعضی شرایط آب و هوایی برای پرورش تعدادی از گیاهان مانند گوجه فرنگی در تابستان مناسب نمیباشد ، لذا استفاده از گلخانه مورد نیاز می باشد .
گلخانه ها شرایط مناسب برای پرورش گیاهانی که قابل کشت در شرایط بیرون نیستند ، را فراهم می کنند .
کمپانی تک فریم با بکارگیری پرسنل کارآزموده در راستای تامین، تجهیز ، راه اندازی ،تولید و ایجاد گلخانه های مدرن با استفاده از سیستم قابهای سرد نورد شدهL.S.F )  ) و سازه های فضایی نمایشگاهیSpace frame )  )، از سالیان متمادی است که مشغول به فعالیت بوده تا بدینوسیله همراه با صنعتگران و کارآفرینان میهن عزیزمان باشد.


قیمت ساخت و طراحی گلخانه هوشمند توسط کمپانی تک فریم چقدر است ؟

با توجه به نوع مواد ، تجهیزات بکار رفته ، سرور مرکزی مورد استفاده و دیگر ، تجهیزات بکار رفته در ساخت گلخانه هوشمند ، که همه این موارد با توجه به درخواست شما و نیز توصیه های متخصصین و مشاورین کمپانی تک فریم انجام می گیرد ، ممکن است در قیمت تفاوت ایجاد کند . لذا جهت استعلام قیمت ساخت گلخانه هوشمند و یا در صورت داشتن سوال و نیاز به مشاوره در این خصوص می توانید با مشاوران تک فریم تماس حاصل کرده و پاسخ تمامی سوالات خود را بدست آورید.


برخی مطالب مرتبط که در سایت تک فریم وجود دارد :

نحوه تاسیس گلخانه


نحوه ساخت اسکلت گلخانه

مراحل ساخت گلخانه صنعتی

ساخت گلخانه صنعتی


ساخت گلخانه با لوله پلاستیکی