گلخانه ارزان در رشت

چرا پیشنهاد می شود کمپانی تک فریم را برای ساخت گلخانه انتخاب کنیم ؟

کمپانی تک فریم ارائه دهنده گلخانه ارزان در رشت می باشد.
متد مهندسی ساخت گلخانه شرکت تک فریم به این صورت است که با به کار گیری از نرم افزار های و تکنیک های مهندسی خود بهترین شیوه اجرا و ساخت گلخانه ها را به نحوی ساده و مراحل ساخت گلخانه را با تکیه بر تجارب خود در پیش گیرد. با توجه به سابقه و تجاربی که در این زمینه کسب کرده ، آن را به عنوان بهترین پیشنهاد برای ساخت گلخانه صنعتی معرفی می کنیم.

ساخت گلخانه صنعتی را با شرکت صنعتی تک فریم تجربه نمایید تک فریم ارائه دهنده مناسبترین قیمت ساخت گلخانه در کشور


کمپانی تک فریم درباره مراحل ساخت گلخانه صنعتی چه توضیحاتی به علاقه مندان می دهد ؟

برای ساخت یک گلخانه ، ممکن است از نوع ماده پوشش دهنده مختلف استفاده شود .    


انواع گلخانه ها به شرح زیر می باشد :

گلخانه ها از نظر نوع تولید محصول و نوع سازه مورد استفاده شده دارای انواع مختلفی می باشند که متخصصین کمپانی تک فریم در ادامه به شرح این موضوع می پردازند.


تقسیم بندی گلخانه براساس نوع تولید :


1.    گلخانه هایی که برای تولید گل و گیاهان زینتی مانند :انواع گلهای شاخه بریده (رز – گلایول – داودي) وگلهاي آپارتمانی ساخته می شوند .
2.    گلخانه هایی که جهت تولید سبزی ومحصولات صیفی شامل خیار, گوجه فرنگی, توت فرنگی, فلفل و... مورد استفاده قرار می گیرند .

3.    گلخانه های مدرن (فلزی):سازه این گلخانه ها از فلز میباشد که معمولا با پلاستیک های ضد اشعه ماوراء بنفش پوشیده می شود و دارای سیستم تهویه و گرمایشی مناسب می باشد. از مزیت های این گلخانه ارتفاع بالای آن می باشد (بیش از 4/5 متر) و بدلیل شرایط مناسب رشد گیاه در اینگونه سازه, عملکرد در واحد سطح نسبت به گلخانه هاي چوبی افزایش دارد.

4.    گلخانه هایی که جهت تولید قارچ دکمه ای و قارچ صدفی می باشند و خود از نظر نوع سازه به دو دسته چوبی (سنتی) و مدرن (فلزی) تقسیم می شوند .
5.    گلخانه های چوبی که سازه اسکلت اصلی آنها از چوب با پوشش پلاستیک می باشد، معمولا تهویه و سیستم گرمایی مناسبی ندارند، همچنین با توجه به اینکه ارتفاع سازه های آن 2 تا 3 متر (ارتفاع کم) می باشد، مناسب کشت محصولاتی نظیر خیار و گوجه فرنگی نمی باشد.مزیت این گلخانه ها قیمت ارزان احداث آن میباشد. ولی بدلیل نامناسب بودن محیط داخلی برای رشد گیاه معمولاً میزان تولید در واحد سطح در مقایسه با  گلخانه هاي مدرن بسیار کمتر است. بدلایل ذکر شده این نوع گلخانه ها توسعه نیافته است و گلخانه هاي چوبی که قبلاً احداث شده به تدریج به گلخانه های مدرن تبدیل می شوند.


انواع ماده پوشش دهنده شامل موارد زیر می باشد :

1.    پوشش  شیشه ای و قاب فلزی
2.    پوشش فایبرگلاس
3.    اکریلیک
4.    پلی کربنات
5.    پلی اتیلن با قاب چوبی
6.    ساخت گلخانه های خورشیدی

 

گلخانه ارزان در رشت


قیمت ساخت گلخانه توسط کمپانی تک فریم چقدر است ؟

عوامل بسیاری وجود دارد که هزینه ساخت گلخانه را مورد تغییر قرار می دهد.
پوشش های دیگری مانند : پلی کربنات ، اکریلیک و فایبرگلاس دارای هزینه متوسطی هستند .
همچنین گلخانه هایی که از پوشش پلی اتیلن با قاب چوبی ساخته شوند ، کمترین هزینه را خواهند داشت .
لازم به ذکر است که تجهیزات حرارتی و تهویه نیز هزینه ای با توجه به ساختمان گلخانه و اندازه آن دارند.
گلخانه ای که با پوشش شیشه ای و قاب فلزی ساخته شده باشد ، معمولا بیشترین هزینه را دارا می باشد.

جهت استعلام قیمت ساخت گلخانه در شهرستان های مختلف، و نیز در صورت داشتن هرگونه سوال، می توانید با مشاوران کمپانی تک فریم تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان آن ها استفاده کنید.
تک فریم این اطمینان را به هموطنان می دهد که به ارائه گلخانه ارزان در رشت می پردازد و در این زمینه بهترین پیشنهادات را در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد داد.دیگر خدماتی که در سایت تک فریم موجود است :

 مراحل ساخت گلخانه صنعتی

 ساخت گلخانه صنعتی

 هزینه احداث گلخانه

 قیمت ساخت گلخانه

 هزینه ساخت گلخانه صنعتی


گلخانه ارزان در شیراز

تماس با ما